Programma ELE Rally & ELE Shortrally

De 53e ELE Rally bestaat uit zeventien klassementsproeven, verreden over twee etappes, verdeeld over twee dagen; vrijdag 26 & zaterdag 27 mei 2017. De totale lengte van de rally bedraagt circa 445 kilometer, waarvan een kleine 160 kilometer op snelheid gereden wordt. De klassementsproeven van de ELE Rally bevinden zich voornamelijk in de landelijke omgeving van Helmond en Eindhoven, waarbij naast in de Gemeente Helmond, onder meer gereden wordt op locaties in de Gemeenten Oirschot, Meierstad en Asten. Uitzondering hierop vormt klassementsproef PresTop in de gemeente Son en Breugel, die volledig over het bedrijventerrein Ekkersrijt uitgezet is.

De 2e ELE Shortrally is een korte variant op de ELE Rally en beslaat zes klassementsproeven, verreden over één etappe op zaterdag 27 mei. De totale lengte van de shortrally bedraagt circa 126 kilometer, waarvan een kleine 60 kilometer op snelheid gereden wordt. De klassementsproeven zijn hetzelfde als die van de ELE Rally, met het voorbehoud dat deelnemers aan de shortrally slechts zes klassementsproeven rijden. De 2e ELE Legend is een variant op de ELE Rally speciaal voor klassieke rallyauto's. Deelnemers aan de ELE Legend starten zowel op vrijdag als op zaterdag vóór de deelnemers aan de ELE Rally.

Deelnemers hebben tot zaterdag 13 mei om zich in te schrijven voor de 53e ELE Rally, de 2e ELE Shortrally of de 2e ELE Legend. Een actueel overzicht van de tot nu toe ingeschreven deelnemers vind je hieronder, evenals het tijdschema van de drie ELE-evenementen. Een gedetailleerd tijdschema wordt in de week voorafgaand aan de rally gepubliceerd in het ELE Rally Magazine.

 Vrijdag 26 mei 2017
 10:45 uur   Technische keuring SchippersStop Rallydorp  
 19:39 uur   Start SchippersStop Rallydorp  
 20:14 uur KP1 Klassementsproef 1 06,06 km
 20:42 uur KP2 Klassementsproef 2 10,12 km
 21:12 uur KP3 Klassementsproef 3 13,40 km
 22:07 uur KP4 Klassementsproef 4 06,06 km
 22:24 uur   Remote Service Helmond 20 min
 22:56 uur KP5 Klassementsproef 5 10,12 km
 23:26 uur KP6 Special Stage 6 13,40 km
 00:24 uur   Parc Fermé in SchippersStop Rallydorp  
 Zaterdag 27 mei 2017
 12:35 uur   Service SchippersStop Rallydorp 45 min
 13:32 uur KP7 Klassementsproef 7 09,49 km
 14:02 uur KP8 Klassementsproef 8 12,33 km
 14:41 uur KP9 Klassementsproef 9 06,45 km
 15:18 uur   Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 16:00 uur KP10 Klassementsproef 10 09,49 km
 16:30 uur KP11 Klassementsproef 11 12,33 km
 17:09 uur KP12 Klassementsproef 12 06,45 km
 17:46 uur   Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 18:28 uur KP13 Klassementsproef 13 09,49 km
 19:09 uur KP14 Klassementsproef 14 06,26 km
 20:07 uur   Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 20:59 uur KP15 PresTop (Ekkersrijt, Son) 09,62 km
 21:40 uur KP16 Klassementsproef 16 06,26 km
 22:08 uur KP17 PresTop 2 (Ekkersrijt, Son) 09,62 km
 22:58 uur   Finish SchippersStop Rallydorp  
 Zaterdag 27 mei 2017
 09:45 uur   Technische keuring SchippersStop Rallydorp  
 14:22 uur   Start SchippersStop Rallydorp  
 14:34 uur KP1 Klassementsproef 1 09,49 km
 15:04 uur KP2 Klassementsproef 2 12,33 km
 15:43 uur KP3 Klassementsproef 3 06,45 km
 16:17 uur   Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 17:02 uur KP4 Klassementsproef 4 09,49 km
 17:32 uur KP5 Klassementsproef 5 12,33 km
 18:11 uur KP6 Klassementsproef 6 06,45 km
 18:43 uur   Finish SchippersStop Rallydorp  
 Vrijdag 26 mei 2017
    Conformiteitscontrole SchippersStop Rallydorp  
 19:00 uur   Start SchippersStop Rallydorp  
 19:35 uur KP1 Klassementsproef 1 06,06 km
 20:03 uur KP2 Klassementsproef 2 10,12 km
 20:33 uur KP3 Klassementsproef 3 13,40 km
 21:28 uur KP4 Klassementsproef 4 06,06 km
 21:45 uur   Remote Service Helmond 20 min
 22:17 uur KP5 Klassementsproef 5 10,12 km
 22:47 uur KP6 Special Stage 6 13,40 km
 23:45 uur   Service SchippersStop Rallydorp  
 Zaterdag 27 mei 2017
    Service SchippersStop Rallydorp  
 12:53 uur KP7 Klassementsproef 7 09,49 km
 13:23 uur KP8 Klassementsproef 8 12,33 km
 14:02 uur KP9 Klassementsproef 9 06,45 km
 14:39 uur   Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 15:21 uur KP10 Klassementsproef 10 09,49 km
 15:51 uur KP11 Klassementsproef 11 12,33 km
 16:30 uur KP12 Klassementsproef 12 06,45 km
 17:07 uur   Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 17:49 uur KP13 Klassementsproef 13 09,49 km
 18:30 uur KP14 Klassementsproef 14 06,26 km
 19:28 uur   Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 20:20 uur KP15 PresTop (Ekkersrijt, Son) 09,62 km
 21:01 uur KP16 Klassementsproef 16 06,26 km
 21:54 uur   Finish SchippersStop Rallydorp  

Deelnemerslijst 2017

ELE Rally 2017:

Eerste bestuurder: Nat.: Tweede bestuurder: Nat.: Auto: Groep: Klasse:
             
Wim Stevens Wesley Stevens Peugeot 206 RC/GTI 180  HN3 RC4
Jacco Hartog Joyce Ruiter Opel Astra GSI 16V HA7 RC3
Wim Luijbregts Bart Luijbregts Ford Escort MKI HA7 RC3
Roald Leemans Christer van Waardenburg Citroën DS3 R3T R3T RC3
Hans Melio Jeroen Willems Ford Focus Rally HA7 RC3
Michiel Eckhaus Aaldert Aaltink Mitsubishi Lancer Evolution X R4 RC2
Steven van der Mee Alex van Dijk Opel Astra GSI 16v HA7 RC3
Jef van Hooft Edith Gevers Lancia Delta HF Integrale HA8 RC2
Lambert Parren John Coumans Mitsubishi Lancer Evolution X N4 RC2
David Jans Marieke van Gorssel Nissan Sunny GTI-R HA8 RC1
Bob de Jong Bjorn Degandt Citroën DS3 R5 R5 RC2
Jan-Willem Jansen Henk Keitz Mitsubishi Colt CZT HA8 RC1
Piet Hein van der Heijden Johan Schop Ford Fiesta R5 R5 RC2
Steen Andersen Mie Petersen Mitsubishi Lancer Evolution X R4 RC2
Karel Nortier Marlous Nortier-Kion Opel Astra GSI 16v HA7 RC3
Kevin Hofhuis Michael Hofhuis Ford Escort MKII HA7 RC3
Ruud Middel Martijn Ebben Fiat Grande Punto Abarth R3D VR3D RC3
Roel van der Zanden Gijs Boom Nissan 350Z C8 RGT
Pierre Brouwer Paul Helmink Volvo 240 Turbo S20 RGT
Rick Lubberding Mark Kuipers Opel Adam R2 HR2B RC4
Martin van Iersel Frans van den Einde Mitsubishi Lancer Evolution X N4 RC2
Wouter Koenderink Kevin Wever BMW 3.0 CSL HA8 RGT
Timo van der Marel Rebecca van der Marel Opel Adam R2 VR2B RC4
Mark Jansma Sascha van Veen Subaru Impreza N4 RC2
Kevin van Deijne Hein Verschuuren Renault Clio R3T R3T RC3
Maik Willems Marco Schillemans Subaru Impreza WRX STI   RC2
Michael Smulders Tom van den Brand BMW E36   RGT
Jeroen Sebastiaan Bosma Maurice Kuijstermans BMW Compact M3 S20 RGT
Erwin Klippel Jouri Dockx Mitsubishi Lancer Evolution VIII HA8 RC2
Hermen Kobus Erik de Wild Škoda Fabia R5 R5 RC2
Bas Slob Marieke Slob BMW 325i E30 C5 RC3
Rob Verhees Edwin Bolte BMW 325i E30 S20 RGT
Dennis Jochems Frank-Willem Jochems BMW 325i E30 C5 RC3
Henk Vossen Sander van Barschot Ford Fiesta R5 R5 RC2
Erik van Loon Harmen Scholtalbers Subaru Impreza WRC S14 WRC 2.0 RC1
Dirk de Boer Arjan Reefhuis BMW 325i E30 C5 RC3
Jasper van den Heuvel Lisette Bakker n.n.b.    
Michael Kamper Henk van de Brug BMW 125i   RC3
Randy Doreleyers   Harm van Koppen Subaru Impreza WRX STI HA8 RC2
Harold Soetens Hans Goudsmits Opel Kadett Rallye S20 RGT
Rens van Dijk Henrie van Samang DAF 66 HN2 RC5
Patrick Gengler Ken Kruger-Gengler Mitsubishi Lancer Evolution VIII HA8 RC2
Peter Smets Nick Vesters BMW 325i E30 C5 RC3
Piet van Hoof Max Jacobs Mitsubishi Lancer Evolution IV HA8 RC2
Andreas Konrath Andre Seltmann Opel Kadett E   RC3
Jan de Winkel Jessica Bosscha Renault Clio R3 VR3C RC3
Gilles Jacoby Patricia Wanderscheid Citroën DS3 R3 MAX   RC3
Gerben Brouwer Niels Kroeze Audi Quattro S2 HA8 RC2
Steve Fernandes Olivier Beck Peugeot 207 Super 2000 S2000 RC2
Michael Rausch n.n.b.   Opel Ascona B   RC3
Florian Treitz Michelle Müller Suzuki Ignis Sport HN2 RC5

 

ELE Shortrally 2017:

Eerste bestuurder: Nat.: Tweede bestuurder: Nat.: Auto: Groep: Klasse:
             
Eep Borgers Wea Smilde Opel Astra Kitcar HA7 RC3
Janjur Monshouwer Jeroen Docter Opel Ascona 400 S20 RGT
Arno van Beek Hendri van Beek Opel Ascona B HR2 RC3
René Walraven Martine van den Berg-Walraven BMW 325 E36   RGT
Ron Buninga Richard Berns Peugeot 206 HA6 RC4
Eldert Slagt Jeffrey Spoor Peugeot 205 GTI HN3 RC4
Geert ter Harmsel Jan Kamphuis Peugeot 206 HA6 RC4
Jeroen van Beugen Bart Woolderink Mitsubishi Lancer Evo VII HA8 RC2
Rick Arendsen Edwin Arendsen Nissan Micra 1.3 S18 RC4
Rudy Schenkeveld Timothy Kion Volkswagen Polo S18 RC4
Mark Brands Roy Vincentie Opel Kadett GT/E S20 RGT
Antoine Biesheuvel Saskia Bleijenberg Nissan 350Z C8 RGT
Marc van Dijk Ron van Dijk BMW 325i E36 HN4 RC3
Marieke van Kamperdijk-Rietveld Hans van Goor Peugeot 206 GT HA7 RC3
Anton Moree Youp Scheffers Ford Escort RS HA7 RC3
Frank Roest Walter van de Ven Ford Escort RS 2000 HA7 RC3
Gerard Tijink Tim Rietveld Nissan 350Z C8 RGT
Ben Huijbregts Marc de Bakker BMW 325i E30 C5 RC3
Mathijs Elsinga Kirsten Rothman Chevrolet Kalos HA6 RC4
Michiel Uittien Michael Coers Peugeot 205 GTI HN3 RC4
Harry Meijers Hans Hengstman Opel Ascona B S20 RGT
Martijn Beuze Bart van Rutenfrans Opel Ascona HA7 RC3
Dries Bosch Coen Roetgerink Toyota Corolla AE86 S19 RC3
Robert Jan Sanders n.n.b.   n.n.b.    
Will Bruins Mark Schuitert Opel Astra Kitcar S19 RC3
Ger Haverkate Chris Aaltink BMW M3 E30 S20 RGT
John van de Ven Jos Hubers Ford Escort RS 2000 HN3 RC3
Justin Hendriks Renaldo Lier Opel Ascona HA7 RC3

 

ELE Legend 2017:

Eerste bestuurder: Nat.: Tweede bestuurder: Nat.: Auto: Bouwjaar:
           
Michael Simon Rogier Simon Volvo PV544 Sport 1963
Ben ten Hove Joëll ten Hove Ford Escort 1300 1973
Jean-Louis Renard Thomas Sigtermans Triumph TR7 V8 1977
Ton Cornelissen Jeroen van den Broek Triumph Saloon MKII pi 1972
Jan Piet van der Meer Koen Weijers Austin Healey 3000 MKIII 1965
Bart van Harselaar Bart van Zijl Toyota Corolla KE20 1975
Jeroen Engels Wilbert Engels Ford Escort MK2 1979
Robert Millar Midas Nelissen Austin Healey 1959
Rob Kroot Niels Elfrink BMW 325i 1989
Piet Smits Dirk Smits MG B 1967
Marc de Heijde Luna de Heijde Opel Omega 1988



laatste update: 18 mei 2017

De 53e ELE Rally bestaat uit zeventien klassementsproeven, verreden over twee etappes, verdeeld over twee dagen; vrijdag 26 & zaterdag 27 mei 2017. De totale lengte van de rally bedraagt circa 445 kilometer, waarvan een kleine 160 kilometer op snelheid gereden wordt. De klassementsproeven van de ELE Rally bevinden zich voornamelijk in de landelijke omgeving van Helmond en Eindhoven, waarbij naast in de Gemeente Helmond, onder meer gereden wordt op locaties in de Gemeenten Oirschot, Meierstad en Asten. Uitzondering hierop vormt klassementsproef PresTop in de gemeente Son en Breugel, die volledig over het bedrijventerrein Ekkersrijt uitgezet is.

De 2e ELE Shortrally is een korte variant op de ELE Rally en beslaat zes klassementsproeven, verreden over één etappe op zaterdag 27 mei. De totale lengte van de shortrally bedraagt circa 126 kilometer, waarvan een kleine 60 kilometer op snelheid gereden wordt. De klassementsproeven zijn hetzelfde als die van de ELE Rally, met het voorbehoud dat deelnemers aan de shortrally slechts zes klassementsproeven rijden. De 2e ELE Legend is een variant op de ELE Rally speciaal voor klassieke rallyauto's. Deelnemers aan de ELE Legend starten zowel op vrijdag als op zaterdag vóór de deelnemers aan de ELE Rally.

Deelnemers hebben tot zaterdag 13 mei om zich in te schrijven voor de 53e ELE Rally, de 2e ELE Shortrally of de 2e ELE Legend. Een actueel overzicht van de tot nu toe ingeschreven deelnemers vind je hieronder, evenals het tijdschema van de drie ELE-evenementen. Een gedetailleerd tijdschema wordt in de week voorafgaand aan de rally gepubliceerd in het ELE Rally Magazine.

 Vrijdag 26 mei 2017
 10:45 Technische keuring SchippersStop Rallydorp  
 19:39 Start SchippersStop Rallydorp  
 20:14 Klassementsproef 1 06,06 km
 20:42 Klassementsproef 2 10,12 km
 21:12 Klassementsproef 3 13,40 km
 22:07 Klassementsproef 4 06,06 km
 22:24 Remote Service Helmond 20 min
 22:56 Klassementsproef 5 10,12 km
 23:26 Special Stage 6 13,40 km
 00:24 Parc Fermé in SchippersStop Rallydorp  
 Zaterdag 27 mei 2017
 12:35 Service SchippersStop Rallydorp 45 min
 13:32 Klassementsproef 7 09,49 km
 14:02 Klassementsproef 8 12,33 km
 14:41 Klassementsproef 9 06,45 km
 15:18 Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 16:00 Klassementsproef 10 09,49 km
 16:30 Klassementsproef 11 12,33 km
 17:09 Klassementsproef 12 06,45 km
 17:46 Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 18:28 Klassementsproef 13 09,49 km
 19:09 Klassementsproef 14 06,26 km
 20:07 Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 20:59 KP PresTop (Ekkersrijt, Son) 09,62 km
 21:40 Klassementsproef 16 06,26 km
 22:08 KP PresTop 2 (Ekkersrijt, Son) 09,62 km
 22:58 Finish SchippersStop Rallydorp  
 Zaterdag 27 mei 2017
 09:45 Technische keuring SchippersStop Rallydorp  
 14:22 Start SchippersStop Rallydorp  
 14:34 Klassementsproef 1 09,49 km
 15:04 Klassementsproef 2 12,33 km
 15:43 Klassementsproef 3 06,45 km
 16:17 Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 17:02 Klassementsproef 4 09,49 km
 17:32 Klassementsproef 5 12,33 km
 18:11 Klassementsproef 6 06,45 km
 18:43 Finish SchippersStop Rallydorp  
 Vrijdag 26 mei 2017
  Conformiteitscontrole SchippersStop Rallydorp  
 19:00 Start SchippersStop Rallydorp  
 19:35 Klassementsproef 1 06,06 km
 20:03 Klassementsproef 2 10,12 km
 20:33 Klassementsproef 3 13,40 km
 21:28 Klassementsproef 4 06,06 km
 21:45 Remote Service Helmond 20 min
 22:17 Klassementsproef 5 10,12 km
 22:47 Special Stage 6 13,40 km
 23:45 Service SchippersStop Rallydorp  
 Zaterdag 27 mei 2017
  Service SchippersStop Rallydorp  
 12:53 Klassementsproef 7 09,49 km
 13:23 Klassementsproef 8 12,33 km
 14:02 Klassementsproef 9 06,45 km
 14:39 Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 15:21 Klassementsproef 10 09,49 km
 15:51 Klassementsproef 11 12,33 km
 16:30 Klassementsproef 12 06,45 km
 17:07 Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 17:49 Klassementsproef 13 09,49 km
 18:30 Klassementsproef 14 06,26 km
 19:28 Service SchippersStop Rallydorp 30 min
 20:20 KP PresTop (Ekkersrijt, Son) 09,62 km
 21:01 Klassementsproef 16 06,26 km
 21:54 Finish SchippersStop Rallydorp  
Voorlopige Deelnemerslijst ELE Rally
 Équipe: Nat.: Auto: Kl.:
 Wim Stevens
 Wesley Stevens

Peugeot 206 RC / GTI 180 HN3-RC4
 Jacco Hartog
 Joyce Ruiter

Opel Astra GSI 16v HA7-RC3
 Wim Luijbregts
 Bart Luijbregts

Ford Escort MKI HA7-RC3
 Roald Leemans
 Christer v. Waardenburg

Citroën DS3 R3T R3T-RC3
 Hans Melio
 Jeroen Willems

Ford Focus Rally HA7-RC3
 Michiel Eckhaus
 Aaldert Aaltink

Mitsubishi Lancer Evolution X R4-RC2
 Steven van der Mee
 Alex van Dijk

Opel Astra GSI 16v HA7-RC3
 Jef van Hooft
 Edith Gevers

Lancia Delta HF Integrale HA8-RC2
 Lambert Parren
 John Coumans

Mitsubishi Lancer Evolution X N4-RC2
 David Jans
 Marieke van Gorssel

Nissan Sunny GTI-R HA8-RC1
 Bob de Jong
 Bjorn Degandt

Citroën DS3 R5 R5-RC2
 Jan-Willem Jansen
 Henk Keitz

Mitsubishi Colt CZT HA8-RC1
 Piet Hein vd Heijden
 Johan Schop

Ford Fiesta R5 R5-RC2
 Steen Andersen
 Mie Petersen

Mitsubishi Lancer Evolution X R4-RC2
 Karel Nortier
 Marlous Nortier-Kion

Opel Astra GSI 16v HA7-RC3
 Kevin Hofhuis
 Michael Hofhuis

Ford Escort MKII HA7-RC3
 Ruud Middel
 Martijn Ebben

Fiat Grande Punto Abarth R3D VR3D-RC3
 Roel van der Zanden
 Gijs Boom

Nissan 350Z C8-RGT
 Pierre Brouwer
 Paul Helmink

Volvo 240 Turbo S20-RGT
 Rick Lubberding
 Mark Kuipers

Opel Adam R2 HR2B-RC4
 Martin van Iersel
 Frans van den Einde

Mitsubishi Lancer Evolution X N4-RC2
 Wouter Koenderink
 Kevin Wever

BMW 3.0 CSL HA8-RGT
 Timo van der Marel
 Rebecca van der Marel

Opel Adam R2 R2B-RC4
 Mark Jansma
 Sascha van Veen

Subaru Impreza N4-RC2
 Kevin van Deijne
 Hein Verschuuren

Renault Clio R3T R3T-RC3
 Maik Willems
 Marco Schillemans

Subaru Impreza WRX STI -RC2
 Michael Smulders
 Tom van den Brand

BMW E36 -RGT
 Jeroen Seb. Bosma
 Maurice Kuijstermans

BMW Compact M3 S20-RGT
 Erwin Klippel
 Jouri Dockx

Mitsubishi Lancer Evolution VIII HA8-RC2
 Hermen Kobus
 Erik de Wild

Škoda Fabia R5 R5-RC2
 Bas Slob
 Marieke Slob

BMW 325i E30 C5-RC3
 Rob Verhees
 Edwin Bolte

BMW 325i E30  S20-RC3
 Dennis Jochems
 Frank-Willem Jochems

BMW 325i E30 C5-RC3
 Henk Vossen
 Sander van Barschot

Ford Fiesta R5 R5-RC2
 Erik van Loon
 Harmen Scholtalbers

Subaru Impreza WRC S14 WRC 2.0-RC1
 Dirk de Boer
 Arjan Reefhuis

BMW 325i E30 C5-RC3
 Jasper van den Heuvel
 Lisette Bakker

n.n.b. n.n.b.
 Michael Kamper
 Henk van de Brug

BMW 125i -RC3
 Randy Doreleyers
 Harm van Koppen

Subaru Impreza WRX STI HA8-RC2
 Harols Soetens
 Hans Goudsmits

Opel Kadett Rallye S20-RGT
 Rens van Dijk
 Henrie van Samang

DAF 66 HN2-RC5
 Patrick Gengler
 Ken Kruger-Gengler

Mitsubishi Lancer Evolution VIII HA8-RC2
 Peter Smets
 Nick Vesters

BMW 325i E30 C5-RC3
 Piet van Hoof
 Max Jacobs

Mitsubishi Lancer Evolution IV HA8-RC2
 Andreas Konrath
 Andre Seltmann

Opel Kadett E -RC3
 Jan de Winkel
 Jessica Bosscha

Renault Clio R3 VR3C-RC3
 Gilles Jacoby
 Patricia Wanderscheid

Citroën DS3 R3 MAX -RC3
 Gerben Brouwer
 Niels Kroeze

Audi Quattro S2 HA8-RC2
 Steve Fernandes
 Olivier Beck

Peugeot 207 Super 2000 S2000-RC2
 Michael Rausch
 n.n.b.

 
Opel Ascona B -RC3
 Florian Treitz
 Michelle Müller

Suzuki Swift Sport HN2-RC5

 Voorlopige Deelnemerslijst ELE Shortrally
 Équipe: Nat.: Auto: Kl.:
 Eep Borgers
 Wea Smilde

Opel Astra Kitcar HA7-RC3
 Janjur Monshouwer
 Jeroen Docter

Opel Ascona 400 S20-RGT
 Arno van Beek
 Hendri van Beek

Opel Ascona B -RC3
 René Walraven
 Martine v.d. Berg-W.

BMW 325 E36 -RGT
 Ron Buninga
 Richard Berns

Peugeot 206 HA6-RC4
 Eldert Slagt
 Jeffrey Spoor

Peugeot 205 GTI HN3-RC4
 Geert ter Harmsel
 Jan Kamphuis

Peugeot 206 A6-RC4
 Jeroen van Beugen
 Bart Woolderink

Mitsubishi Lancer Evolution VII HA8-RC2
 Rick Arendsen
 Edwin Arendsen

Nissan Micra 1.3 S18-RC4
 Rudy Schenkeveld
 Timothy Kion

Volkswagen Polo S18-RC4
 Mark Brands
 Roy Vincentie

Opel Kadett GT/E -RGT
 Antoine Biesheuvel
 Saskia Bleijenberg

Nissan 350Z C8-RGT
 Marc van Dijk
 Ron van Dijk

BMW 325i E36 HN4-RC3
 Marieke van Kamperdijk-Rietveld
 Hans van Goor

Peugeot 206 GT HA7-RC3
 Anton Moree
 Youp Scheffers

Ford Escort RS HA7-RC3
 Frank Roest
 Walter van de Ven

Ford Escort RS 2000 -RC3
 Gerard Tijink
 Tim Rietveld

Nissan 350Z C8-RGT
 Ben Huijbregts
 Marc de Bakker

BMW 325i E30 C5-RC3
 Mathijs Elsinga
 Kirsten Rothman

Chevrolet Kalos HA6-RC4
 Michiel Uittien
 Michael Coers

Peugeot 205 GTI HN3-RC4
 Harry Meijers
 Hans Hengstman

Opel Ascona B S20-RGT
 Martijn Beuze
 Bart van Rutenfrans

Opel Ascona HA7-RC3
 Dries Bosch
 Coen Roetgerink

Toyota Corolla AE86 S19-RC3
 Robert Jan Sanders
 n.n.b.

 
n.n.b. -RC
 Will Bruins
 Mark schuitert

Opel Astra Kitcar S19-RC3
 Ger Haverkate
 Chris Aaltink

BMW M3 E30 S20-RGT
 John van de Ven
 Jos Hubers

Ford Escort RS 2000 HN3-RC3
 Justin Hendriks
 Renaldo Lier

Opel Ascona HA7-RC3

 Voorlopige Deelnemerslijst ELE Legend
 Équipe: Nat.: Auto & Bouwjaar
 Michael Simon
 Rogier Simon

Volvo PV544 Sport
1963
 Ben ten Hove
 Joëll ten Hove

Ford Escort 1300
1973
 Jean-Louis Renard
 Thomas Sigtermans

Triumph TR7 V8
1977
 Ton Cornelissen
 Jeroen van den Broek

Triumph Saloon MKII pi
1972
 Jan Piet van der Meer
 Koen Weijers

Austin Healey 3000 MKIII
1963
 Bart van Harselaar
 Bart van Zijl

Toyota Corolla KE20
1975
 Jeroen Engels
 Wilbert Engels

Ford Escort MK2
1979
 Robert Millar
 Midas Nelissen

Austin Healey 3000
1959
 Rob Kroot
 Niels Elfrink

BMW 325i
1989
 Piet Smits
 Dirk Smits

MG B
1967
 Marc de Heijde
 Luna de Heijde

Opel Omega
1988


laatste update: 18 mei 2017

logo footer wit mob