Inschrijven

Iedere deelnemer die wil inschrijven voor de 56ELE Rally, 3e ELE Historic Rally of de 5e ELE Shortrally moet inschrijven via de website www.rallydocs.eu

De inschrijving inclusief upload van de benodigde documenten dient voor de sluitingsdatum van de inschrijving, zoals beschreven in het Bijzonder Reglement, ontvangen te zijn door de organisator. 

Het inschrijfgeld dient voldaan te worden zoals beschreven in artikel 4.5 van het Bijzonder Reglement.

Elektronisch Publicatiebord

Het elektronisch publicatiebord is beschikbaar via de KNAF app.

Download deze  app gratis vanuit de App store of Google play. 

In de app kunt u onder evenementen -> actuele evenementen -> ELE Rally instellen dat u bij elk nieuw gepubliceerd document een push notificatie ontvangt.

Klik hier voor een handleiding.

 

Er is ook een webversie van de app beschikbaar via www.knafapp.nl/web/.

 

Deelnemerslijst 56e ELE Rally
 Nr. 1e bestuurder Nat. 2e bestuurder Nat. Auto Klasse Groep
X2 Antoine van Ballegooijen NLD Gast X-auto NLD BMW E36 NGT HA82
X1 Rens van Dijk NLD Gast X-auto NLD Daf 66 HGT .
0 Hans Weijs NLD Jamilla van Altena NLD Volkswagen kever 1303s NC3 S19
1 Bob de Jong NLD Bjorn Degandt BEL Hyundai i20 R5 RC2 Rally2
2 Gert-Jan Kobus NLD Martin Nortier NLD Skoda Fabia R5 RC2 Rally2
3 Kevin van Deijne NLD Hein Verschuuren NLD Skoda Fabia R5 RC2 Rally2
4 Michiel Becx NLD Sander van Barschot NLD Volkswagen Polo R5 RC2 Rally2
5 Piet van Hoof NLD Sander van Hoof NLD Mitsubishi Lancer Evo IV NC2 HA84
6 Jim van den Heuvel NLD Jouri Dockx NLD Volkswagen Polo R5 RC2 Rally2
7 Nick den Braber NLD Joyce Ruiter NLD Hyundai i20 R5 RC2 Rally2
8 Henk Vossen NLD Lieke Bouman-Dautzenberg NLD Ford Fiesta R5 RC2 Rally2
9 Martin van Iersel NLD Christiaan van der Rijsen NLD Hyundai i20 R5 RC2 Rally2
10 Lambert Parren NLD Frank Stultiens NLD Mitsubishi Lancer Evo X RC2 N44
11 Ad Smits NLD Christer van Waardenburg NLD Mitsubishi Lancer Evo X RC2 N44
12 Mitchel van den Brink NLD Annemieke Hulzebos NLD Mitsubishi Lancer Evo IX RC2 N44
14 Jan de Winkel NLD Radboud van Hoek NLD Renault Clio R3 RC4 VR3C
15 Harold Soetens NLD Hans Goudsmits NLD Opel Kadett C rally NGT S20
16 Maurice Kuijstermans NLD Kirsten Rothman NLD BMW 130i E87 NGT C9
17 Michael Kamper NLD Henk van de Brug NLD BMW 130i NGT C9
18 Marc de Groot NLD Jordy de Groot NLD BMW 130i E87 NGT C9
19 Bas Slob NLD Marieke Slob NLD BMW 130i NGT C9
20 Michael Smulders NLD Tom van den Brand NLD Mercedes-Benz SLK 230 kompressor NGT C12
21 Adri Moree NLD Michelle Moree NLD Mitsubishi Lancer Evo VI (CP9A) NC2 HN44
22 Geert ter Harmsel NLD Jorie Christiaens NLD Subaru Impreza 555 NC2 HA84
24 Michiel Poel NLD Bartjan Harmsen NLD Renault Clio R.S. RC4 VR3C
25 Ingo ten Vregelaar NLD Raoul Werger NLD Ford Fiesta R2 RC4 Rally4
26 John Coumans NLD Chayenne Coumans NLD Opel Adam NC4 S18
27 Jari van Hoof NLD Max Jacobs NLD Opel Adam cup NC4 S18
28 Ger Roovers NLD Sander van Eekelen NLD Opel Adam RC4 Rally4
29 Vitalii Antonov NLD Nadia Muilwijk NLD Renault Clio RS Line RC5 Rally 5
30 Nick Rijsemus NLD Jean Hemmer NLD Renault Clio R3 RC4 VR3C
31 Mads Dalsager DNK Christian Frank DNK Peugeot 208 R2 RC4 Rally4
32 Frank Roest NLD Walter van de Ven NLD Subaru Impreza GT turbo GC8 NC2 HA84
34 Marius Reeder NLD Arjan Reefhuis NLD BMW E30-325i NGT HA82
35 Bart Ossenblok NLD Kevin van Sundert NLD Opel Manta 400 NGT S20
36 Ruud Middel NLD Bart Stax NLD Fiat Grande Punto 1.9 8v RC4 VR3T
37 Wim Stevens NLD Wesley Stevens NLD Peugeot 206 RC RC4 A7
38 John van de Ven NLD Jos Hubers NLD Ford Escort RS2000 NC4 HN3
39 Frans Ohmstede NLD Edwin Bolte NLD Opel Astra F NC4 HN3
41 Henrik Munk Hansen DNK Ranu van Ruth NLD Peugeot 106 S16 NC4 HA6
42 Gert Bakkers NLD Teun van Dal NLD Citroen Xsara NC3 HA7
44 Stefan ter Reehorst NLD Robbert ter Reehorst NLD Peugeot 206 RC RC4 A7
45 Marcel Lamme NLD Ellen Nijland NLD Peugeot 206 RC NC4 N3
46 Bas Tiemens NLD Rene Bril NLD Peugeot 206 NC4 N3
47 Ron Buninga NLD Sjoerd Janse NLD Peugeot 206 RC NC4 N3
48 Casper Nielsen DNK Kimberly de Rooij NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
49 Calvin Teiwes NLD Danique Lubbinge NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
50 Dylan Teiwes NLD Johan Teiwes NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
51 Pascal Paanakker NLD Wes van Dijk NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
52 Mark Bierbooms NLD Frank Bierbooms NLD Peugeot 206 NC4 C10
53 David Marchal NLD Stefan Westmaas NLD Mitsubishi Colt 1.5 NC3 C4
               
Deelnemerslijst 3e ELE Historic Rally
 Nr. 1e bestuurder Nat. 2e bestuurder Nat. Auto Klasse Groep
71 Christophe de Leeuw BEL Rutger Govaerts BEL Opel Ascona A HGT CT82
72 Piet-Hein van der Heijden NLD Mika van der Heijden NLD Lancia Delta HC2 CT84
73 Edwin Wils NLD Wim Stupers NLD Mitsubishi Lancer 2000 Turbo RGT CT82
74 Jef van Hooft NLD Edith Gevers NLD Lancia Delta HF Integrale HC2 CT84
75 Jan Nolles NLD Jasper Nolles NLD Opel Ascona 400 HGT CT82
76 Ton Cornelissen NLD Jeroen van den Broek NLD Triumph TR8 HGT CT82
77 Marco Geeratz NLD Zion Geeratz NLD Lancia Delta Integrale 16V HC2 CT84
78 Marco van Hoof NLD Glenn Crooijmans NLD Ford Escort MK2 RC3 CT7
79 Daan Ossenblok NLD Martijn van Nijnatten NLD Opel Manta 200 HC3 CT7
80 Ian Davies GBR David Jones GBR BMW M3 e30 HGT CT82
81 Rob Kroot NLD Barry Janssen NLD BMW 325i HGT CT82
82 Sander Drijber NLD Thies Stegeman NLD BMW 320/6 HC3 CT7
83 Jochem Huijbregts NLD Melissa van Sundert NLD BMW E36 325I HGT CT82
84 Ben Huijbregts NLD Marc de Bakker NLD Ford Capri HGT CT82
85 Ben ten Hove NLD Joell ten Hove NLD BMW 320i HGT CT82
86 Peter Mangnus NLD Denise Mangnus NLD Talbot Sunbeam Lotus HGT CT82
87 Michel Vandergeeten BEL Serge Bruynkens BEL Lancia Delta Integrale HC2 CT84
88 Piet Smits NLD Dirk Smits NLD MG B GT HGT CT82
89 Maarten van der Heijden NLD Henk Keitz NLD Volvo Amazone HC3 CT7
90 Michael Simon NLD Bart van Zijl NLD Volvo PV544 Sport HC3 CT7
               
Deelnemerslijst 5e ELE Shortrally
 Nr. 1e bestuurder Nat. 2e bestuurder Nat. Auto Klasse Groep
101 Ramon van de Lindeloof NLD Willem Vissenberg NLD Honda Civic Ep3 Type R RC4 A7
102 Paul Souman NLD Arjen Alons NLD Opel Adam NC4 S18
103 Richard Berns NLD Monique Berns - van der Laan NLD Mercedes SLK 230 Kompressor NGT C12
104 Mark Brands NLD Roy Vincentie NLD Opel Kadett C Coupe NGT S20
105 Eep Borgers NLD Peter van de Wardt NLD Opel Corsa C max NC3 S19
106 Will Bruins NLD Mark Schuitert NLD Volvo 850 T5 R NGT HA82
107 Jan Messink NLD Femke Kreunen NLD Opel Kadett E NC3 HA7
108 Wim Coremans NLD Melinn Haverkate NLD BMW M3 E 30 NGT HA82
109 Rene Walraven NLD Saskia Bleijenberg NLD BMW E36 RGT S20
110 Dennis Jochems NLD Frank-Willem Jochems NLD BMW 130i NGT C9
111 Jan Roenhorst NLD Jorg Hendriksen NLD BMW 125i E87 NGT S20
112 Marc van Dijk NLD Ron van Dijk NLD BMW 325i E36 NC3 HN42
114 Ed Creugers NLD Eveline Creugers NLD Opel Ascona NGT S20
115 Mike van den Brink NLD Mathijs Dik NLD Seat Leon Cupra R NGT HA82
116 Guido Stokkermans NLD William van den Dijssel NLD Ford Escort RS 2000 NC3 HA7
117 Jasper Cuppens NLD Miranda Cuppens NLD Peugeot 206 RC RC4 A7
118 Alex Eisenberg NLD Vladyslav Nosenko UKR Peugeot 206 Rally cup NC4 C10
119 Rick Zelen NLD Wilmar Zelen NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
120 Renaldo Lier NLD Marlous Nortier-Kion NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
121 Peter Moonen NLD Bas Theuns NLD Peugeot 206 NC4 C10
122 Michel van Laarhoven NLD Fleur Heijmans NLD Peugeot 206 NC4 C10
123 Robbin Bruins NLD Mark Kuipers NLD Opel Corca A NC5 HN2

Inschrijven

Iedere deelnemer die wil inschrijven voor de 56ELE Rally, 3e ELE Historic Rally of de 5e ELE Shortrally moet inschrijven via de website www.rallydocs.eu

De inschrijving inclusief upload van de benodigde documenten dient voor de sluitingsdatum van de inschrijving, zoals beschreven in het Bijzonder Reglement, ontvangen te zijn door de organisator. 

Het inschrijfgeld dient voldaan te worden zoals beschreven in artikel 4.5 van het Bijzonder Reglement.


Elektronisch Publicatiebord

Het elektronisch publicatiebord is beschikbaar via de KNAF app.

Download deze  app gratis vanuit de App store of Google play. 

In de app kunt u onder evenementen -> actuele evenementen -> ELE Rally instellen dat u bij elk nieuw gepubliceerd document een push notificatie ontvangt.

Klik hier voor een handleiding.

 

Er is ook een webversie van de app beschikbaar via www.knafapp.nl/web/.

 

Deelnemerslijst 56e ELE Rally
 Nr. 1e bestuurder Nat. 2e bestuurder Nat. Auto Klasse Groep
X2 Antoine van Ballegooijen NLD Gast X-auto NLD BMW E36 NGT HA82
X1 Rens van Dijk NLD Gast X-auto NLD Daf 66 HGT .
0 Hans Weijs NLD Jamilla van Altena NLD Volkswagen kever 1303s NC3 S19
1 Bob de Jong NLD Bjorn Degandt BEL Hyundai i20 R5 RC2 Rally2
2 Gert-Jan Kobus NLD Martin Nortier NLD Skoda Fabia R5 RC2 Rally2
3 Kevin van Deijne NLD Hein Verschuuren NLD Skoda Fabia R5 RC2 Rally2
4 Michiel Becx NLD Sander van Barschot NLD Volkswagen Polo R5 RC2 Rally2
5 Piet van Hoof NLD Sander van Hoof NLD Mitsubishi Lancer Evo IV NC2 HA84
6 Jim van den Heuvel NLD Jouri Dockx NLD Volkswagen Polo R5 RC2 Rally2
7 Nick den Braber NLD Joyce Ruiter NLD Hyundai i20 R5 RC2 Rally2
8 Henk Vossen NLD Lieke Bouman-Dautzenberg NLD Ford Fiesta R5 RC2 Rally2
9 Martin van Iersel NLD Christiaan van der Rijsen NLD Hyundai i20 R5 RC2 Rally2
10 Lambert Parren NLD Frank Stultiens NLD Mitsubishi Lancer Evo X RC2 N44
11 Ad Smits NLD Christer van Waardenburg NLD Mitsubishi Lancer Evo X RC2 N44
12 Mitchel van den Brink NLD Annemieke Hulzebos NLD Mitsubishi Lancer Evo IX RC2 N44
14 Jan de Winkel NLD Radboud van Hoek NLD Renault Clio R3 RC4 VR3C
15 Harold Soetens NLD Hans Goudsmits NLD Opel Kadett C rally NGT S20
16 Maurice Kuijstermans NLD Kirsten Rothman NLD BMW 130i E87 NGT C9
17 Michael Kamper NLD Henk van de Brug NLD BMW 130i NGT C9
18 Marc de Groot NLD Jordy de Groot NLD BMW 130i E87 NGT C9
19 Bas Slob NLD Marieke Slob NLD BMW 130i NGT C9
20 Michael Smulders NLD Tom van den Brand NLD Mercedes-Benz SLK 230 kompressor NGT C12
21 Adri Moree NLD Michelle Moree NLD Mitsubishi Lancer Evo VI (CP9A) NC2 HN44
22 Geert ter Harmsel NLD Jorie Christiaens NLD Subaru Impreza 555 NC2 HA84
24 Michiel Poel NLD Bartjan Harmsen NLD Renault Clio R.S. RC4 VR3C
25 Ingo ten Vregelaar NLD Raoul Werger NLD Ford Fiesta R2 RC4 Rally4
26 John Coumans NLD Chayenne Coumans NLD Opel Adam NC4 S18
27 Jari van Hoof NLD Max Jacobs NLD Opel Adam cup NC4 S18
28 Ger Roovers NLD Sander van Eekelen NLD Opel Adam RC4 Rally4
29 Vitalii Antonov NLD Nadia Muilwijk NLD Renault Clio RS Line RC5 Rally 5
30 Nick Rijsemus NLD Jean Hemmer NLD Renault Clio R3 RC4 VR3C
31 Mads Dalsager DNK Christian Frank DNK Peugeot 208 R2 RC4 Rally4
32 Frank Roest NLD Walter van de Ven NLD Subaru Impreza GT turbo GC8 NC2 HA84
34 Marius Reeder NLD Arjan Reefhuis NLD BMW E30-325i NGT HA82
35 Bart Ossenblok NLD Kevin van Sundert NLD Opel Manta 400 NGT S20
36 Ruud Middel NLD Bart Stax NLD Fiat Grande Punto 1.9 8v RC4 VR3T
37 Wim Stevens NLD Wesley Stevens NLD Peugeot 206 RC RC4 A7
38 John van de Ven NLD Jos Hubers NLD Ford Escort RS2000 NC4 HN3
39 Frans Ohmstede NLD Edwin Bolte NLD Opel Astra F NC4 HN3
41 Henrik Munk Hansen DNK Ranu van Ruth NLD Peugeot 106 S16 NC4 HA6
42 Gert Bakkers NLD Teun van Dal NLD Citroen Xsara NC3 HA7
44 Stefan ter Reehorst NLD Robbert ter Reehorst NLD Peugeot 206 RC RC4 A7
45 Marcel Lamme NLD Ellen Nijland NLD Peugeot 206 RC NC4 N3
46 Bas Tiemens NLD Rene Bril NLD Peugeot 206 NC4 N3
47 Ron Buninga NLD Sjoerd Janse NLD Peugeot 206 RC NC4 N3
48 Casper Nielsen DNK Kimberly de Rooij NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
49 Calvin Teiwes NLD Danique Lubbinge NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
50 Dylan Teiwes NLD Johan Teiwes NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
51 Pascal Paanakker NLD Wes van Dijk NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
52 Mark Bierbooms NLD Frank Bierbooms NLD Peugeot 206 NC4 C10
53 David Marchal NLD Stefan Westmaas NLD Mitsubishi Colt 1.5 NC3 C4
               
Deelnemerslijst 3e ELE Historic Rally
 Nr. 1e bestuurder Nat. 2e bestuurder Nat. Auto Klasse Groep
71 Christophe de Leeuw BEL Rutger Govaerts BEL Opel Ascona A HGT CT82
72 Piet-Hein van der Heijden NLD Mika van der Heijden NLD Lancia Delta HC2 CT84
73 Edwin Wils NLD Wim Stupers NLD Mitsubishi Lancer 2000 Turbo RGT CT82
74 Jef van Hooft NLD Edith Gevers NLD Lancia Delta HF Integrale HC2 CT84
75 Jan Nolles NLD Jasper Nolles NLD Opel Ascona 400 HGT CT82
76 Ton Cornelissen NLD Jeroen van den Broek NLD Triumph TR8 HGT CT82
77 Marco Geeratz NLD Zion Geeratz NLD Lancia Delta Integrale 16V HC2 CT84
78 Marco van Hoof NLD Glenn Crooijmans NLD Ford Escort MK2 RC3 CT7
79 Daan Ossenblok NLD Martijn van Nijnatten NLD Opel Manta 200 HC3 CT7
80 Ian Davies GBR David Jones GBR BMW M3 e30 HGT CT82
81 Rob Kroot NLD Barry Janssen NLD BMW 325i HGT CT82
82 Sander Drijber NLD Thies Stegeman NLD BMW 320/6 HC3 CT7
83 Jochem Huijbregts NLD Melissa van Sundert NLD BMW E36 325I HGT CT82
84 Ben Huijbregts NLD Marc de Bakker NLD Ford Capri HGT CT82
85 Ben ten Hove NLD Joell ten Hove NLD BMW 320i HGT CT82
86 Peter Mangnus NLD Denise Mangnus NLD Talbot Sunbeam Lotus HGT CT82
87 Michel Vandergeeten BEL Serge Bruynkens BEL Lancia Delta Integrale HC2 CT84
88 Piet Smits NLD Dirk Smits NLD MG B GT HGT CT82
89 Maarten van der Heijden NLD Henk Keitz NLD Volvo Amazone HC3 CT7
90 Michael Simon NLD Bart van Zijl NLD Volvo PV544 Sport HC3 CT7
               
Deelnemerslijst 5e ELE Shortrally
 Nr. 1e bestuurder Nat. 2e bestuurder Nat. Auto Klasse Groep
101 Ramon van de Lindeloof NLD Willem Vissenberg NLD Honda Civic Ep3 Type R RC4 A7
102 Paul Souman NLD Arjen Alons NLD Opel Adam NC4 S18
103 Richard Berns NLD Monique Berns - van der Laan NLD Mercedes SLK 230 Kompressor NGT C12
104 Mark Brands NLD Roy Vincentie NLD Opel Kadett C Coupe NGT S20
105 Eep Borgers NLD Peter van de Wardt NLD Opel Corsa C max NC3 S19
106 Will Bruins NLD Mark Schuitert NLD Volvo 850 T5 R NGT HA82
107 Jan Messink NLD Femke Kreunen NLD Opel Kadett E NC3 HA7
108 Wim Coremans NLD Melinn Haverkate NLD BMW M3 E 30 NGT HA82
109 Rene Walraven NLD Saskia Bleijenberg NLD BMW E36 RGT S20
110 Dennis Jochems NLD Frank-Willem Jochems NLD BMW 130i NGT C9
111 Jan Roenhorst NLD Jorg Hendriksen NLD BMW 125i E87 NGT S20
112 Marc van Dijk NLD Ron van Dijk NLD BMW 325i E36 NC3 HN42
114 Ed Creugers NLD Eveline Creugers NLD Opel Ascona NGT S20
115 Mike van den Brink NLD Mathijs Dik NLD Seat Leon Cupra R NGT HA82
116 Guido Stokkermans NLD William van den Dijssel NLD Ford Escort RS 2000 NC3 HA7
117 Jasper Cuppens NLD Miranda Cuppens NLD Peugeot 206 RC RC4 A7
118 Alex Eisenberg NLD Vladyslav Nosenko UKR Peugeot 206 Rally cup NC4 C10
119 Rick Zelen NLD Wilmar Zelen NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
120 Renaldo Lier NLD Marlous Nortier-Kion NLD Peugeot 206 Rally Cup NC4 C10
121 Peter Moonen NLD Bas Theuns NLD Peugeot 206 NC4 C10
122 Michel van Laarhoven NLD Fleur Heijmans NLD Peugeot 206 NC4 C10
123 Robbin Bruins NLD Mark Kuipers NLD Opel Corca A NC5 HN2

Deelnemers ELE Cross Country

logo footer wit mob

facebookinstagramtwitter

 

 

  Stichting ELE Rally | Postbus 731, 5600 AS Eindhoven, Nederland  

 

De website van Stichting ELE Rally maakt gebruik van cookies. Door op sluiten te klikken geeft u toestemming voor het plaatsen van deze cookies. Klik hier voor meer informatie.